Blog

ALTIN İĞNE FİYATLARI

ALTIN İĞNE FİYATLARI

         

Altın iğne tedavisi ciltteki etkisinin uzun sürmesi (1 – 2 yıl) avantajıyla cilt gençleştirme uygulamaları arasında en sık tercih edilme sebebidir.

 

Altın iğne radyofrekans uygulaması cilde parlaklık sağlaması, sivilce çukurlarını tedavi etmesi, cilt kırışıklıklarını, göz çevresi kırışıklıklarını, dudak üstü kırışıklıklarını, alın kırışıklıklarını ve kaş çatığı kırışıklıklarını tedavi etmesi ayrıca cildi sıkılaştırması etkisiyle başarılı cilt gençleştirme tedavisidir.

 

ALTIN İĞNE KAÇ TEDAVİ SEANSI YAPILIR?

 

Altın iğne uygulaması ayda bir olmak üzere 3 Altın iğne tedavi seansı yapılır.

Altın iğne 1. Tedavi uygulamasından sonra ciltte iyileştirme belirtilerinden biri olan cilt parlaklığı etkileri hemen başlar.

Altın İğne uygulamasının etkisinin en az 1 yıl sürebilmesi için 3 Altın iğne tedavi seansı gerçekleştirilmesi önem arz eder.

 

ALTIN İĞNE’NİN CİLTTEKİ ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR?

 

Altın İğne ciltte yoğun ve kaliteli kolajen lifi üretimini sağlayarak ciltte tedavi etkilerini gösterir. Ciltte yeni kolajen üretimi 28 günde gerçekleştiği için Altın iğne tedavisinin etkisi 2. Altın iğne uygulamasından sonra görülmeye başlar.

Altın İğne ile cilt tedavi ve gençleştirme etkileri 3. Altın iğne tedavisinden sonra gözle görülür etkiye kavuşur.

Altın İğnenin cilt iyileştirme etkisi 3. Altın iğne tedavisinden 1 ay sonra yüz güldüren sonuçlara ulaşır.

Altın iğne uygulamasıyla maksimum cilt gençleştirme etkisi ise 3. Altın iğne tedavisinden 3 ay sonra izlenir.

 

ALTIN İĞNE’NİN CİLT GENÇLEŞTİRME ETKİLERİ NE KADAR SÜRER?

 

Altın iğne uygulamasının sivilce izlerini giderme etkisi, ciltte matlığı giderme etkisi, cilt kırışıklıklarını tedavi etme etkisi, cilt parlaklığı etkisi, cilt sıkılaştırma etkisi, kaş kaldırma etkisi 3. ayda maksimum seviyeye ulaşmasından sonra en az 1 yıl süre ile devam edebilmektedir.

Altın iğnenin cilt gençleştirme etkisinin ne kadar sürdüğü kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Altın iğnenin cilt gençleştirme etkisinin ne kadar süreceği kişinin yaşı, sigara kullanım alışkanlığı, alkol kullanım alışkanlığı, günlük su tüketim alışkanlığı, düzenli beslenme alışkanlığı ile bağlantılıdır. Bu faktörleri düzenli olarak hayatında uygulayan kişilerde Altın iğnenin cilt gençleştirme etkisi 2 yıl kadar sürmektedir.

 

ALTIN İĞNE, ALTIN İĞNE RADYOFREKANS, ALTIN İĞNE TEDAVİSİ, ALTIN İĞNE UYGULAMASI, FRAKSİYONEL RADYOFREKANS, ANKARA ALTIN İĞNE TEDAVİSİ, FRAKSİYONEL İĞNELİ RADYOFREKANS, İĞNELİ RADYOFREKANS, İĞNELİ FRAKSİYONEL RADYOFREKANS, ALTIN İĞNE TEDAVİSİ FİYATLARI, ALTIN İĞNE RADYOFREKANS FİYATLARI, ALTIN İĞNE FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

 

altın iğne, altın iğne radyofrekans, altın iğne tedavisi, altın iğne uygulaması, fraksiyonel radyofrekans, ankara altın iğne tedavisi, fraksiyonel iğneli radyofrekans, iğneli radyofrekans, iğneli fraksiyonel radyofrekans, altın iğne tedavisi fiyatları, altın iğne radyofrekans fiyatları, altın iğne fiyatları ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.