Blog

ANKARA KARBON PEELING İLE LEKE TEDAVİSİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR NELERDİR?

ANKARA KARBON PEELING İLE LEKE TEDAVİSİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR NELERDİR?

 

Cildinizin lekeli ve mat görünümü sizi rahatsız mı ediyor? Karbon peeling olarak adlandırılan Q Switch Nd - yag lazer ile yapılan uygulama hem cildinize bakım yaparken hem de lekelerinizin açılmasını, cildinizin pembe renk tonuna dönmesini sağlayacaktır.

 

Lazerle Karbon Peeling uygulamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Karbon Peeling tedavi seansları boyunca kişinin günlük güneş koruyucu krem kullanması önemlidir. Ankara Karbon Peeling uygulamasından hemen sonra hafif kızarıklık, hafif yanma, hafif ısınma meydana gelir. Bu belirtiler birkaç saat içinde hafifleyerek maksimum 1 gün içerisinde tamamen ortadan kaybolur. Karbon peeling işleminden sonra en az 6 saat boyunca yüze su temas ettirilmemeli ve makyaj yapılmamalıdır.

 

Karbon peeling ile lekelerin açılması 4. tedaviden sonra izlenmeye başlar. Gerekli görüldüğü takdirde Karbon peeling ile leke uygulaması 6 tedavi seansına da tamamlanabilir.

 

Karbon peeling ile leke tedavisi maksimum 10 tedavi seansı yapılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta; 6 Karbon peeling tedavi seansından sonra cildin hassasiyet geliştirebileceği bu nedenle leke tedavisi devam edilecekse geri kalan tedavi seanslarının en az 1 ay aralıklarla 10 tedavi seansına tamamlanmasıdır.

 

ANKARA KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ HER MEVSİM YAPILIR MI?

 

Karbon peeling ile leke tedavisinin en önemli avantajı her mevsim yapılabilen bir leke tedavisi olmasıdır. Burada vurgulamam gereken önemli nokta ise güneşli mevsimler olan bahar ve yaz döneminde lazerle karbon peeling uygulaması yaptıran kişilerin günlük, 4 saatte bir olmak üzere düzenli olarak güneş koruyucu kremi kullanması gerekmesidir. Deniz tatili gibi bir sosyal aktivitenin tedavi boyunca yapılmaması gerekir. Bu durumlara dikkat edildiği takdirde yaz mevsimi de dahil her mevsim cilt lekelerini Lazer Karbon Peeling tedavisi ile güvenle, olumsuz bir etki ile karşılaşılmadan çözebilmekteyiz.

 

ANKARA KARBON PEELİNG CİLT LEKELERİ, KARBON PEELİNG TEDAVİSİ, ANKARA KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG FİYATI, KARBON PEELİNG ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS FİYATI, 2017 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, 2018 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2018 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, LAZERLE KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Ankara karbon peeling cilt lekeleri, karbon peeling tedavisi, Ankara karbon peeling, karbon peeling fiyatı, karbon peeling ücreti, karbon peeling seans ücreti, karbon peeling seans fiyatı, 2017 karbon peeling fiyatları, 2017 karbon peeling ücretleri, 2018 karbon peeling fiyatları, 2018 karbon peeling ücretleri, lazerle karbon peeling, karbon peeling leke tedavisi ücretleri  ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.