Blog

ANKARA LAZER KARBON PEELING İLE LEKE TEDAVİSİ

ANKARA LAZER KARBON PEELING İLE LEKE TEDAVİSİ

 

Günümüz teknolojisi ile doğallıktan uzaklaşılmadan duru cilt güzelliğine ulaşmak mümkün olmaktadır. Cilt güzelliğine gölge düşüren en önemli sorunların başında cilt renginin koyulaşması ile gelişen lekeler yer almaktadır.

 

 

CİLT LEKELERİ NEDENLERİ;

 

- Güneşe bağlı gelişen lekeler,

- Hamilelik lekeleri (hamilelik maskesi),

- Lazer epilasyon sonrası ciltte gelişen lekeler,

- Ağda sonrası özellikle dudak üstü bölgesinde görülen cilt lekeleri,

- Sivilcelerden kaynaklı kahverengi veya kırmızı renkte gelişen sivilce lekeleri,

- Guatr, şeker düzensizliği gibi rahatsızlıklardan kaynaklanan ciltte matlaşmaya bağlı lekeler,

- Yoğun sigara içimine bağlı cilt lekeleri

 

Cilt lekelerinin en etkili tedavi yolu lazerler ile yapılan tedavilerdir.

 

Lazer tedavi seçenekleri arasında en sık tercih edilen özel Q switch Nd-Yag lazer sistemleri ile gerçekleştirilen Karbon Peeling ile leke tedavisidir.

 

ANKARA KARBON PEELING İLE LEKE TEDAVİSİ KAÇ SEANS GEREKİR?

 

Karbon losyon maske ve Q swicth Nd-yag lazerin bir araya gelmesi ile gerçekleştirilen özel bir tedavi olan lazerle karbon peeling her cilt tipinde ve her tip cilt lekesinde güvenle kullanılabilmektedir.

 

Karbon Peeling tedavi seansları mutlaka doktor tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü Karbon Peeling tedavisi sırasında cildin hassas olmasına, cilt tipine ve lekenin yoğunluğuna göre lazer sisteminin dozları etkili bir şekilde ayarlanmalıdır.

 

Lazerle Karbon peeling işlemi ile uzun süren etkili leke açma başarısı sağlamak için, tedavi aralıkları 10 – 14 günde bir olmak üzere minimum 4 seans gerçekleştirilmelidir. Genellikle yoğun cilt lekelerinde 6 seans tedavi gereklidir.

 

Karbon peeling ile leke tedavisinin en önemli avantajı tedavi seans süresinin 20 dakika sürmesidir. Karbon peeling işleminden hemen sonra ciltte hafif bir pembelik dışında olumsuz bir etki oluşmaz. Dolayısıyla kişi hemen sosyal ve iş yaşantısından uzaklaşmadan tedavilere devam edebilmektedir. Hassas, alerjik ciltlerde Karbon peeling ile leke tedavisi işleminden sonra basit kızarıklık ve pullanma görülebilse de bu etkiler geçicidir, 1 – 2 gün içerisinde tamamen ortadan kalkar.

 

ANKARA KARBON PEELİNG CİLT LEKELERİ, KARBON PEELİNG TEDAVİSİ, ANKARA KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG FİYATI, KARBON PEELİNG ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS FİYATI, 2017 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, 2018 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2018 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, LAZERLE KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Ankara karbon peeling cilt lekeleri, karbon peeling tedavisi, Ankara karbon peeling, karbon peeling fiyatı, karbon peeling ücreti, karbon peeling seans ücreti, karbon peeling seans fiyatı, 2017 karbon peeling fiyatları, 2017 karbon peeling ücretleri, 2018 karbon peeling fiyatları, 2018 karbon peeling ücretleri, lazerle karbon peeling, karbon peeling leke tedavisi ücretleri  ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.