Blog

ANKARA PRP İLE SAÇ TEDAVİSİ

ANKARA PRP İLE SAÇ TEDAVİSİ

 

PRP ile saç tedavisi ailesel (androgenetik alopesi) saç dökülmesi tedavisinin etkili çözümlerinden biridir.

 

Saç PRP uygulaması sayesinde seyrelmiş ve cansızlaşmış olan saçlar güçlendirilir. Ayrıca saç dökülmesi süreci yavaşlatılarak saç kaybının önüne PRP tedavisi ile geçilebilmektedir.

 

SAÇ PRP UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

 

PRP ile saç tedavisi kişinin kolundan alınan bir miktar kan, özel PRP kit tüpüne konulur. Özel santrifüj cihazı ile kısa sürede kişinin kanı PRP serumuna dönüştürülür. Kanın PRP serumuna dönüştürülmesi sayesinde büyüme faktörlerinin bol miktarda olduğu özel bir saç serumu elde edilmiş olur.

 

Saç PRP uygulaması, PRP serumunun küçük özel PRP iğneleri ile saçın dökülen kısımlarına PRP serumunun enjekte edilmesidir. PRP ile saç tedavisi işlemi yaklaşık 15 dk. gibi kısa bir sürede gerçekleştirilebilir.

 

PRP ile saç tedavisi sırasında hafif bir acı hissedilebilir. İşlemden hemen sonra kişi sosyal yaşamına rahatlıkla döner.

 

Saç PRP uygulaması sonrasında saçlı deride hafif bir kızarıklık ve şişlik dışında bir yan etki görülmez.

 

Ankara PRP ile saç tedavisi yan etkisi olmayan, güvenilir saç tedavilerinin başında yer alır. PRP uygulamasından sonra saçlı derideki kızarıklık ve şişlik maksimum 1 gün içerisinde tamamen ortadan kaybolur.

 

ANKARA PRP SAÇ TEDAVİSİ İLE SAÇLI DERİDE HANGİ DÜZELMELER ELDE EDİLİR?

 

- Ankara PRP ile saç tedavisi saçlardaki matlaşmayı gidererek saç renginde parlaklık sağlar.

- Ankara Saç PRP uygulaması saç dökülmesini yavaşlatır, saç dökülmesini kontrol altına alır.

- Ankara PRP ile saç tedavisi ince ve cansız saç telini kuvvetlendirerek kalınlaştırır.

- Ankara Saç PRP uygulaması seyrek ve açılmış olan saçları hacimlendirerek doldurur.

- Ankara Saç PRP uygulaması saç uzamasını hızlandırır.

 

Saç PRP uygulaması 2 – 4 haftada bir olmak üzere, toplam 3 PRP tedavi seansı gerçekleştirilir.

 

PRP tedavi başarısı 3. PRP uygulamasının ardından gözle görülür bir şekilde izlenir. Bu başarının devamı için 6 ay sonra 1 PRP devam tedavisi gerçekleştirilir.

 

Bazen de PRP tedavisinin başarısını arttırmak için saç mezoterapisi uygulaması tedaviye eklenebilir.

 

SAÇ PRP UYGULAMASI İLE SAÇ MEZOTERAPİSİ BİRLİKTE NASIL UYGULANIR?

 

Androgenetik (erkek tipi) saç dökülmesinde saç tellerinin güçlendirilmesi ve dökülme probleminin önlenmesinde saç PRP’si tedavi başarısını arttırmak ve uzun süreli kalıcılık sağlamak amacıyla saç mezoterapisi uygulaması da yapılabilmektedir.

 

Saç mezoterapisinde saç telinin ihtiyacı olan vitamin kokteylleri saç köküne özel mezoterapi iğneleri yardımıyla uygulanır.

 

Saç mezoterapisi 2 haftada bir olmak üzere 4 – 5 tedavi seansı gerçekleştirilir. Elde edilen saç kuvvetlendirilmesinin devam ettirmek için ayda bir olmak üzere 3 tedavi seansı daha eklenir. Toplamda 8 seans saç mezoterapi uygulaması ile seyrelmiş, açılmış, cansızlaşmış erkek tipi saç dökülmesinde etkili tedavi sağlanır.

 

ANKARA SAÇ PRP TEDAVİSİ, ANKARA PRP, PRP CİLT TEDAVİSİ FİYATLARI, PRP CİLT YENİLEME, ANKARA PRP FİYATLARI, SAÇ PRP TEDAVİSİ, ANKARA SAÇ PRP TEDAVİSİ FİYATLARI NEDİR?

 

Ankara saç prp tedavisi, Ankara prp, prp cilt tedavisi fiyatları, prp cilt yenileme, Ankara prp fiyatları, saç prp tedavisi, Ankara prp tedavisi fiyatları, Ankara prp tedavisi ücretleri, 2017 prp tedavisi fiyatları ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

2017 SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ ÜCRETLERİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, 2018 SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, 2018 SAÇ MEZOTERAPİSİ ÜCRETLERİ NEDİR?

 

2017 saç mezoterapisi fiyatları, ankara saç mezoterapisi, ankara saç mezoterapisi fiyatları, saç için mezoterapi, saç mezoterapisi ücretleri, saç mezoterapisi fiyatları, 2018 saç mezoterapisi fiyatları, 2018 saç mezoterapisi ücretleri ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.