Blog

ÇANKAYA CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR?

ÇANKAYA CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR?

 

Yaz mevsiminde cildiniz için yapılabileceğiniz en iyi yatırım, profesyonel cilt bakımlarıdır.

 

Profesyonel cilt bakımları, her yaş grubunda, her mevsimde ve her cilt tipinde güvenle uygulanabilen etkili dermokozmetik uygulamadır.

 

 

Neden Yaz Döneminde Medikal Cilt Bakımı Yaptırmalıyız ?

 

 

Yaz döneminde güneş ışığına yoğun maruz kalan ciltte biyolojik yaşlanmanın yanı sıra yoğun bir fotoyaşlanma süreci başlar.

 

Yaz dönemindeki fotoyaşlanma belirtileri arasında; cilt lekeleri, ince kırışıklarda artma, bronzlaşmaya bağlı cilt kuruması ve sağlıksız cilt rengi yer almaktadır.

 

Medikal cilt bakımı sayesinde cildin adeta savunma sistemi yenilenmektedir. Profesyonel cilt bakımında kullanılan bitkisel içeriği zengin maskelerle ciltte yeni kolajen lifler üretilir, yoğun nemlendirme etkisi sonucu deri bariyeri güçlendirilir. Ayrıca Çankaya medikal cilt bakımı ile sağlıklı cilt rengi sağlanarak yaz dönemine aydınlık bir cilt ile girilmiş olunur.

 

Çankaya medikal cilt bakımlarının en önemli etkisi yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve yaşlanma belirtileri olan kırışıkları azaltmaktır.

 

 

Çankaya Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

 

  • Medikal cilt bakımına başlanmadan önce yüz yıkatılır.
  • Çankaya cilt bakımı sırasında saçlar saç bandı ile korunur.
  • Çankaya cilt bakımında hastanın yüz yıkama jeli ile tüm artık oluşumlardan arındırılır.
  • Çankaya cilt bakımında cilde buhar verilerek gözenekler ve siyah noktaların sıkılması kesinlikle yapılmaz. Bu uygulamalar esmer cilt tipinde leke yapma riskini artırır, hassas cilt tipinde ise buhar verilmesi kılcal damarları genişleterek yüzün daha kızarık görünmesine neden olur.
  • Çankaya cilt bakımında ciltteki geniş gözenekler ve siyah noktalar temizleyici maskeler ile tedavi edilir.
  • Çankaya cilt bakımında diğer adım meyve asitleri yardımıyla cildin renginin sağlıklı parlaklığa kavuşturulmasıdır.
  • Çankaya cilt bakımında kişinin ihtiyacına göre odaklı radyofrekans bakımı da yapılabilmektedir.  
  • Radyofrekans cilt bakımı, ile yüz bölgesindeki kaslar çalıştırılır ve gevşemeye başlayan sarkan cilt sıkılaştırılıp yukarı kaldırılır (lifting etkisi).
  • Çankaya cilt bakımında son aşama cilt tipine uygun 30 faktörün üzerinde güneş koruyucu kremin tüm yüze uygulanmasıdır.

 

 

CİLT BAKIMI, PROFESYONEL CİLT BAKIMI, MEDİKAL CİLT BAKIMI, ÇANKAYA CİLT BAKIMI, ANKARA CİLT BAKIMI, ANKARA CİLT BAKIM MERKEZLERİ, ANKARA ÇANKAYA CİLT BAKIMI, EN İYİ CİLT BAKIM MERKEZLERİ, CİLT BAKIMLARI, PROFESYONEL CİLT TEMİZLEME FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

 

 

PROFESYONEL CİLT BAKIM FİYATLARI NEDİR?

profesyonel cilt bakımı fiyatları, medikal cilt bakım fiyatları, çankaya cilt bakım fiyatları, ankara cilt bakım fiyatları, ankara cilt bakım merkezleri fiyatları, ankara çankaya cilt bakımı fiyatları, en iyi cilt bakım merkezleri fiyatları ile ilgili sorularınız için bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.