Blog

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARININ ALTIN İĞNE İLE TEDAVİSİ

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARININ ALTIN İĞNE İLE TEDAVİSİ

 

Kendimizi ifade etmek için sıklıkla gözlerimizi yani bakışlarımızı kullanırız. Çekici gözler için yoğun göz makyajı uygulaması günümüzün olmazları arasında yer alır. Göz çevresindeki cilt; yoğun makyaj malzemelerine, temizleme ürünlerine ve ovma gibi travmaya maruz kalma sonucu erken yaşlarda kırışmaya başlamaktadır.

 

Göz çevresi kırışıklıkları göz altında gevşeme ve torbalanmaya bağlı görülebileceği gibi gülme mimiğine bağlı kaz ayağı çizgileri şeklinde de izlenebilmektedir.

 

Günümüzde göz çevresi kırışıklıklarından kurtulmanın pek çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Bu tedaviler arasında yeni yöntemlerden birisi olan Fraksiyonel radyofrekans diğer adıyla Altın İğne uygulaması en dikkat çekici olandır.

 

ANKARA ALTIN İĞNE RADYOFREKANS GÖZ ÇEVRESİNDEKİ KIRIŞIKLIKLARINI NASIL GİDERİR?

 

Altın iğne olarak adlandırılan uygulama Fraksiyonel radyofrekans dalgalarıyla cildin altına ulaşırken cilt yüzeyine zarar vermez. Altın kaplamalı iğneler yardımıyla göz altı, kaz ayakları bölgesi dahil tüm göz çevresine uygulanan radyofrekans ile cilt altında yoğun sıkılaşma ve kolajen lif üretimi başlar. Kolajen lifler üretildikçe göz altında sıkılaşma, kırışıklıklarda açılma, göz çevresinde parıltı etkisi elde edilir.

 

ANKARA GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIĞINDA ALTIN İĞNE RADYOFREKANS ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR? NE KADAR SÜRE DEVAM EDER?

 

İğneli radyofrekans ile göz çevresi gençleştirme uygulaması; etkisini 1. tedaviden itibaren göstermeye başlasa da istenilen etki 3. tedaviden itibaren yani ilk uygulamadan 60 gün sonra cildi yenileyen kolajenler sayesinde görülmektedir. İğneli radyofrekans ile kırışıklık tedavisinde yeni kolajen lif üretimi devam ettikçe göz çevresindeki gençleşme etkisi her geçen ay giderek artar. Göz çevresi kırışıklığında Altın iğne tedavisinin etkisi 1 – 2 yıl devam edebilmektedir.

 

ANKARA ALTIN İĞNE RADYOFREKANS TEDAVİSİ SONRASINDA CİLTTE NELER GÖRÜLÜR?

 

Altın iğne ile göz çevresi kırışıklık giderme her yaş grubuna güvenle yapılabilen bir dermokozmetik uygulamadır. Uygulama maksimum 30 dk. sürmektedir. Altın iğne uygulamasından hemen sonra ciltte kızarıklık, hafif şişlik izlenebilir. Bu belirtiler 4 – 5 saat sonra hafifleyerek 1 gün içerisinde tamamen ortadan kalkar. Altın iğne işleminden 1 – 2 gün sonra ciltte hafif pullanma, kuruma gözlenir. Cilde sürülen nemlendirici kremler ile bu etkiler tamamen giderilebilir.

 

ANKARA ALTIN İĞNE RADYOFREKANS TEDAVİSİNİN FİYATI NEDİR?

 

Ankara Altın iğne tedavisiAnkara İğneli radyofrekans tedavisiAnkara Altın iğne ile kırışıklık tedavisi fiyatları ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.