Blog

KARBON PEELING İLE SİVİLCE İZLERİNİN TEDAVİSİ

KARBON PEELING İLE SİVİLCE İZLERİNİN TEDAVİSİ

 

Sivilceler, sivilce izi ve sivilce lekeleri günümüzde en sık karşılaşılan cilt sorunlarının başında gelmektedir. Artık sivilceleri sivilce hapları ile etkili bir şekilde tedavi edebilmekteyiz. Fakat sivilceler iyileştikten sonra geride kırmızı sivilce lekeleri, kahverengi sivilce lekeleri ve sivilce izleri (sivilce çukurları) kalması kişiyi son derece rahatsız edebilmektedir.

 

Özellikle sivilce izleri yüzde girintili-çıkıntılı görünüm makyajla bile kapatılamamaktadır.

 

Sivilce izlerini ve sivilce lekelerini tedavi etmede pek çok başarılı dermokozmetik uygulamalar sıklıkla kullanılmaktadır. Bu dermokozmetik uygulamaların başında Lazerle Karbon Peeling tedavisi yer almaktadır.

 

LAZERLE KARBON PEELİNG SİVİLCE (AKNE) İZLERİNİ GİDERMEDE ETKİLİ TEDAVİ MİDİR?

 

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi Q-Switched Nd-YAG lazerler ile yapılan nanosaniyede yüksek enerji verebilen özel bir lazer tedavisidir.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi her cilt tipinde (hassas ciltlerde bile) güvenle yapılabilen bir lazer tedavisidir.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi yüze karbon losyon maske sürülmesinin ardından 20 dk. süren lazer uygulaması yöntemidir.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi 10 – 14 günde bir olmak üzere 4 – 6 tedavi seansı yapılmaktadır.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi ağrısız, sosyal hayattan uzaklaştırmayan, kısa sürede sonuç verebilen bir dermokozmetik uygulamadır.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi Q-Switched Nd-YAG lazer ışığının cildin alt tabakasına ulaşarak ve kolajen maddesinin üretimini sağlayarak cildi onarması sonucu sivilce çukurlarını yüzeyelleştirir, sivilcenin kahverengi lekelerini açar ve kırmızı sivilce izlerini giderir.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi sonrasında ciltte hafif pembelik, kızarıklık ve şişlik izlenebilir. Bu etkiler maksimum 1 gün içerisinde tamamen ortadan kaybolur.

- Karbon peeling ile sivilce izi tedavisi boyunca kişinin dikkat etmesi gereken noktalar: günlük olarak düzenli güneş koruyucu krem kullanımı ve lazerin kızarıklık oluşturduğu alanlara epitelizan krem kullanımıdır.

 

KARBON PEELING İLE SİVİLCE İZİ VE SİVİLCE LEKELERİNİ GİDERMEDE BİRLİKTE KULLANILABİLECEK DİĞER TEDAVİ YÖNTEMLERİ NELERDİR?

 

- Sivilce izi ve sivilce lekelerini gidermede PRP tedavisi

- Sivilce izi ve sivilce lekelerini gidermede Fraksiyonel Karbondioksit lazer tedavisi

- Sivilce izi ve sivilce lekelerini gidermede Altın İğne (Fraksiyonel İğneli Radyofrekans) tedavisi

 

Karbon peeling tedavisi ile birlikte Altın iğne veya diğer tedavi yöntemleri birlikte kullanıldığında hem sivilce lekelerini hem de sivilce izlerini gidermede daha yüksek başarı elde edilebilir.

 

ALTIN İĞNE (FRAKSİYONEL İĞNELİ RADYOFREKANS) İLE SİVİLCE İZİ TEDAVİSİ

 

Karbon peeling tedavisi yüzeyel sivilce izlerini gidermede etkili olabilmekle birlikte derin sivilce izlerinde sıklıkla Altın İğne tedavisi daha etkili sonuçlar elde ettirmektedir.

 

Altın iğne uygulamasında altın kaplamalı iğneler yardımıyla sivilce çukurlarının olduğu bölgelerde cildin en derin tabakasına ulaşabilen radyofrekans dalgası sayesinde cilt onarımı sağlanır.

 

Sivilce izlerinin tedavisinde Altın İğne de dahil hiçbir dermokozmetik uygulama ile tek tedavi seansı yapılarak mucizevi sonuçlar elde edilemez.

 

Altın iğne ile sivilce izi tedavisi ayda bir olmak üzere 3 tedavi seansı gerçekleştirildiğinde sivilce izlerinin boyutlarında küçülme, derin sivilce izlerinde yüzeyelleşme, gözeneklerde küçülme, sivilcelerde azalma ve cilt dokusunun daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve daha genç görünümü elde edilmektedir.

 

ANKARA KARBON PEELİNG CİLT LEKELERİ, KARBON PEELİNG TEDAVİSİ, ANKARA KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG FİYATI, KARBON PEELİNG ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS FİYATI, 2017 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, 2018 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2018 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, LAZERLE KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Ankara karbon peeling cilt lekeleri, karbon peeling tedavisi, Ankara karbon peeling, karbon peeling fiyatı, karbon peeling ücreti, karbon peeling seans ücreti, karbon peeling seans fiyatı, 2017 karbon peeling fiyatları, 2017 karbon peeling ücretleri, 2018 karbon peeling fiyatları, 2018 karbon peeling ücretleri, lazerle karbon peeling, karbon peeling leke tedavisi ücretleri ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

ALTIN İĞNE, ALTIN İĞNE FİYATLARI, ALTIN İĞNE TEDAVİSİ, ALTIN İĞNE TEDAVİSİ FİYATLARI, ANKARA ALTIN İĞNE TEDAVİSİ, ALTIN İĞNE RADYOFREKANS, ALTIN İĞNE UYGULAMASI, ANKARA ALTIN İĞNE NEDİR? 

 

altın iğne, altın iğne fiyatları, altın iğne tedavisi, altın iğne tedavisi fiyatları, ankara altın iğne tedavisi, altın iğne radyofrekans, altın iğne uygulaması, ankara altın iğne ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

ANKARA FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ, ANKARA FRAKSİYONEL CO2 LAZER, ANKARA FRAKSİYONEL LAZER ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Fraksiyonel co2 lazer fiyatları, fraksiyonel lazer ücretleri, ankara fraksiyonel lazer fiyatları, fraksiyonel karbondioksit lazer ücretleri, Ankara fraksiyonel co2 lazer fiyatları, fraksiyonel co2 lazer​, co2 lazer tedavisi, fraksiyonel lazer tedavisi ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.