Blog

KARBON PEELING SEANS FİYATLARI

KARBON PEELING SEANS FİYATLARI

 

Karbon peeling lazer cihazıyla gerçekleştirilen bir cilt bakımı, cilt gençleştirme ve cilt tazeleme dermokozmetik uygulamasıdır.

 

Karbon peeling ciltteki etkilerini kısa sürede göstermesi ve bu etkinin uzun süre devam etmesini sağlayabilmesi nedeniyle en sık tercih edilen kozmetik işlemlerin başında yer alır.

 

ANKARA KARBON PEELING NASIL YAPILIR?

Karbon peeling işleminden önce hastanın yüzü yıkanır.

Ankara karbon peelıng işlemi acısız bir işlem olduğu için anestezi kremi sürülmesine ihtiyaç duyulmaz.

Karbon peeling işleminden önce karbon losyon (karbon maske) tüm yüze sürülür.

Ankara karbon peeling bir lazer uygulaması olduğu için gözü korumak amacıyla işlem sırasında özel lazer gözlüğü takılır.

Karbon peeling minimum 4 karbon peeling seansı gerçekleştirilir.

Ankara karbon peeling tedavi seansları 10 – 14 günde bir gerçekleştirilir.

Ankara karbon peeling cilt sorununun şiddetine göre karbon peeling tedavi seansları 6 – 10 karbon peeling seansına da tamamlanabilir.

Karbon peeling uygulamasının ciltte parlaklık, gençleşme, tazelenme ve diğer tedavi etkileri 4. Karbon peeling seansı itibariyle izlenir.

Ankara karbon peeling ile elde edilen iyilik hali ortalama 6 ay – 1 yıl boyunca devam etmektedir.

Özetle Karbon peeling, her cilt tipine, her cinse, her mevsimde uygulanabilen; kısa sürede etkisini gösterebilen ve uzun süre etkisini devam ettirebilen başarılı bir lazer dermokozmetik uygulamadır.

 

ANKARA KARBON PEELİNG CİLT LEKELERİ, KARBON PEELİNG TEDAVİSİ, ANKARA KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG FİYATI, KARBON PEELİNG ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, 2018 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2018 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, LAZERLE KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ ÜCRETLERİ, LAZERLE SİVİLCE TEDAVİSİ, KARBON PEELING NEDİR? 

 

Ankara karbon peeling cilt lekeleri, karbon peeling tedavisi, Ankara karbon peeling, karbon peeling fiyatı, karbon peeling ücreti, karbon peeling seans ücreti, karbon peeling seans fiyatı, 2017 karbon peeling fiyatları, 2017 karbon peeling ücretleri, 2018 karbon peeling fiyatları, 2018 karbon peeling ücretleri, lazerle karbon peeling, karbon peeling leke tedavisi ücretleri, lazerla sivilce tedavisi, karbon peeling ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.