Blog

LAZERLE KARBON PEELING: SİVİLCE LEKELERİNİN ETKİLİ TEDAVİSİ

LAZERLE KARBON PEELING: SİVİLCE LEKELERİNİN ETKİLİ TEDAVİSİ

 

Lazerle karbon peeling özel Q Switched ND Yag lazer sistemleri ile yapılan etkili bir dermokozmetik uygulamadır.

 

Lazerle karbon peeling tedavisi dermatolog uzman doktorlar tarafından yapılabilen, yüze karbon losyon maske sürülmesinin ardından farklı dalga boyundaki lazer ışıkları kullanılarak gerçekleştirilen, yaklaşık 20 dk. süren güvenli bir tedavi yöntemidir.

 

Lazerle karbon peeling tedavisi özellikle yüzde leke sorunu yaşayan kişilerin tedavisinde sık tercih edilir.

 

Lazerle karbon peeling tedavi seansları 10 – 14 günde bir gerçekleştirilmektedir. Lazerle karbon peeling uygulamasının hemen ardından yüzde hafif bir kızarıklık dışında olumsuz bir etki gözlenmez; yüzde işlemden sonra soyulma, kabuklanma, yara oluşmaz.

 

Lazerle karbon peeling tedavi sonrası kişi iş yaşamından veya sosyal hayattan uzaklaşmaz. Uygulamadan sonra oluşan kızarıklık birkaç saat içinde hafifleyerek maksimum 1 gün içerisinde tamamen ortadan kaybolur.

 

Lazerle karbon peeling etkisini 4. tedavi seansı sonrasında göstermeye başlayan ve 6 – 10 tedavi seansı gerektirebilen bir tedavidir.

 

Lazerle karbon peeling her mevsim güvenle yapılabilen, tedavi başarısını 6 ay ile 1 yıl boyunca devam ettirebilen etkili bir dermokozmetik işlemdir.

 

LAZERLE KARBON PEELİNG TEDAVİSİ YAPTIRACAK KİŞİLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ NOKTALAR NELERDİR?

 

Lazerle karbon peeling işlemi yapıldığı gün 6 saat boyunca yüze su temasından kaçınılmalı ve o gün makyaj yapılmamalıdır. Ayrıca günlük olarak 30 faktör ve üzerinde güneş koruyucu krem kullanımına özen gösterilmelidir.

 

Lazerle karbon peeling tedavisi yüzde kahverengi lekeler üzerinde yüksek başarı sağlayabilen bir yöntem olduğu için günümüzde sivilce (akne) lekeleri yaşayanlarda da sıklıkla tercih edilen bir tedavidir.

 

LAZERLE KARBON PEELİNG SİVİLCE (AKNE) LEKERİNİ NASIL TEDAVİ EDER?

 

Sivilce (akne) cildin yağlanma artışı ile siyah nokta, genişlemiş gözenekler, kırmızı iltihaplı derin yerleşimli sivilceler ortaya çıkaran bir cilt rahatsızlığıdır. 

 

Sivilceler (akne) kısa sürede ve hızlı bir tedavi süreci ile tedavi edilmezse ciltte sivilce lekeleri ve sivilce izlerine neden olur.

 

Sivilce (akne) lekeleri, sivilcenin iyileştiği bölgelerde yüzde kahverengi lekeler, yüzde kırmızı lekeler şeklinde kendilerini gösterirler.

 

Lazerle karbon peeling, sivilce (akne) lekelerini Q Switched ND-Yag lazer sayesinde, maksimum iyileşme etkisi sağlaması ve bu etkiyi uzun süre devam ettirmesi nedeniyle en başarılı sivilce leke tedavisi olarak kabul edilmektedir.

 

Lazerle karbon peeling tedavisi, cilt temizleme ürünlerinin ulaşamadığı cilt altı derinliğine ulaşarak, lazer ışığı sayesinde cildin fazla yağlanmasını azaltarak cildi derinden temizler.

 

Lazerle karbon peeling tedavisi, cildin alt dokularında sivilce lekelerini oluşturan renk hücrelerini (melanin) ve leke adalarını parçalayarak sivilce lekesini cilt altı dokusundan başarıyla uzaklaştırır.

 

Lazerle karbon peeling sivilce lekelerinde kalıcı açılma sağlar. Lazerle karbon peeling 6 ay – 1 yıl boyunca sürekli cilt onarımı sağlayarak etkisini artırarak devam ettirir.

 

ANKARA KARBON PEELİNG CİLT LEKELERİ, KARBON PEELİNG TEDAVİSİ, ANKARA KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG FİYATI, KARBON PEELİNG ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS ÜCRETİ, KARBON PEELİNG SEANS FİYATI, 2017 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2017 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, 2018 KARBON PEELİNG FİYATLARI, 2018 KARBON PEELİNG ÜCRETLERİ, LAZERLE KARBON PEELİNG, KARBON PEELİNG LEKE TEDAVİSİ ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Ankara karbon peeling cilt lekeleri, karbon peeling tedavisi, Ankara karbon peeling, karbon peeling fiyatı, karbon peeling ücreti, karbon peeling seans ücreti, karbon peeling seans fiyatı, 2017 karbon peeling fiyatları, 2017 karbon peeling ücretleri, 2018 karbon peeling fiyatları, 2018 karbon peeling ücretleri, lazerle karbon peeling, karbon peeling leke tedavisi ücretleri ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.