Blog

LAZERLE TÜY SARARTMA FİYATLARI

LAZERLE TÜY SARARTMA FİYATLARI

 

Yaz dönemine çok yaklaştığımız bugünlerde yüz ve boyun bölgesinde ince yapıda da olsa sizi rahatsız edebilen tüylenme probleminde yüz güldüren bir tedavi seçeneği de lazerle tüy sarartmadır.

 

Lazerle tüy sarartma lazer epilasyon yöntemi ile sonuç alınamayan ayva tüyü olarak adlandırılan siyah veya kahverengi renkte olan ince tüylerde gerçekleştirilir.

 

 

Lazerle tüy sarartma yöntemi; yüzde yanak, favori, dudak üstü, kaş arası, kaş üstü, çene bölgesi ve boyundaki tüylerin tamamında gerçekleştirilebilir.

 

Lazerle tüy sarartma yöntemi özel teknolojik lazer sistemleri olan Q Switch Nd-Yag Lazer  ile gerçekleştirilmektedir.

 

LAZERLE TÜY SARARTMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

 

- Lazerle tüy sarartma, lazer epilasyona kıyasla yaz döneminde daha güvenle yapılabilen bir tedavidir.

- Lazerle tüy sarartma, her cilt tipinde güvenle kullanılabilir.

- Lazerle tüy sarartma, nanosaniye (saniyeden daha kısa) atımlı Q switch lazer ile gerçekleştirildiği için tüy sarartma işlemi  10 dakika gibi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

- Lazerle tüy sarartma işleminden hemen sonra anında etki ile tüy sararır ve tüy çapı oldukça incelir.

- Lazerle tüy sarartma işleminde tüy sararma etkisi kalıcı değildir, etki 20 gün - 40 gün devam etmektedir.

-Lazerle tüy sarartma işlemi düzenli aralıklarla yaptırılırsa  tüylerdeki incelme ve sararma etki süresi uzar.

- Lazerle tüy sarartma işlemi acısızdır. İşlem sırasında hafif karıncalanma veya batma hissi dışında bir acı hissedilmez.

- Lazerle tüy sarartma işleminden sonra yüzde hafif bir pembelik dışında olumsuz bir etki izlenmez. Kişi işlemden hemen sonra sosyal yaşantısına rahatlıkla geri dönebilmektedir.

- Lazerle tüy sarartma işleminden sonra dikkat edilmesi gereken  tek nokta, 1 hafta boyunca her gün 30 faktör ve üzerinde güneş koruyucu krem kullanılmasıdır.

 

 

LAZERLE TÜY SARARTMA FİYATLARI

 

LAZERLE TÜY SARARTMA, LAZER İLE TÜY SARARTMA, TÜY SARATMA, ANKARA TÜY SARARTMA, TÜY SARARTMA YÖNTEMLERİ ile ilgili fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.