Blog

RADYOFREKANS CİLT BAKIMI FİYATLARI

RADYOFREKANS CİLT BAKIMI FİYATLARI

 

 

Günümüzde radyofrekans sistemleri ile gerçekleştirilen profesyonel cilt bakımları sıkça tercih edilmektedir.

 

Ciltte sarkma problemi yaşayan veya ciltte sarkma meydana gelmeden önlem almak isteyen kişilerde radyofrekans cilt bakımı yüz güldürücü olabilmektedir.

 

Yeni teknolojik radyofrekans sistemleri radyofrekans ve ultrason enerjisini bir arada kullanabilen dermokozmetik tedavilerdir.

 

Radyofrekans cilt bakımları, yerçekimi etkisi ile yanaklarda, çenede ve boyunda gelişen sarkmaları, cilt altı dokuda kolajen ve elastik lifleri üreterek ve yüz ve boyun kaslarını çalıştırarak tedavi edebilmektedir.

 

 

RADYOFREKANS CİLT BAKIMI AVANTAJLARI NELERDİR?

 

-Radyofrekans cilt bakımı iğne korkusu (enjeksiyon fobisi) olanlarda rahatlıkla uygulanabilen profesyonel bakımdır.

-Radyofrekans cilt bakımı ağrısızdır. Özel metal topuzlar yardımıyla cilt altına ulaşabilen radyofrekans dalgaları hafif bir ısınma ve karıncalanma hissettirir.

-Radyofrekans cilt bakımı yaklaşık 10 dakika süren kısa bir uygulamadır.

- Radyofrekans cilt bakımı uygulaması sırasında kişi cildinde anında sıkılaşma hisseder ve yanak gözle görülür şekilde yukarı kalkar.

Radyofrekans cilt bakımı uygulamasından sonra ciltte herhangi bir olumsuz etki gelişmez, kızarıklık, şişlik veya morluk olmaz.

-Radyofrekans cilt bakımından hemen sonra kişi rahatlıkla sosyal yaşamına döner.

- Radyofrekans cilt bakımı 10 günde bir 3 tedavi seansı şeklinde gerçekleştirilir. 3- 6 ayda bir tekrar edilir.

- Radyofrekans cilt bakımı kişinin doğallığını bozmadan kişiyi gençleştirebilen bir dermokozmetik uygulamadır.

-Radyofrekans cilt bakımı yaz mevsimi de dahil her mevsim güvenle yapılan teknolojik uygulamadır.

-Radyofrekans cilt bakımı yüz ve boyun kaslarını titreşim teknolojisi ile uyararak yüz ovalini toparlar, daha ışıltılı bir cilt görünümü verir, cilt elastikiyetini artırarak ciltteki sıkılaşma etkisi sayesinde başarılı anti-aging sağlar.

 

 

RADYOFREKANS İLE CİLT GENÇLEŞTİRME, RADYOFREKANS İLE CİLT BAKIMI, RADYOFREKANS CİLT BAKIMI, RADYOFREKANS YÜZ GENÇLEŞTİRME, AMELİYATSIZ YÜZ GERME, RADYO FREKANS CİLT BAKIMI FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

 

Radyofrekans ile cilt gençleştirme, radyofrekans ile cilt bakımı, radyofrekans cilt bakımı, radyofrekans yüz gençleştirme, ameliyatsız yüz germe, radyo frekans cilt bakımı fiyatları,  Ankara radyofrekans ile cilt bakımı fiyatları ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.