Blog

SAÇ DÖKÜLMESİ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ

SAÇ DÖKÜLMESİ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ

 

 

Saç dökülmesi saç köklerindeki kan dolaşımı desteğinin çeşitli faktörler (ailesel, mevsimsel, kimyasal faktörler gibi) sonucu bozulmasından kaynaklanmaktadır.

 

Saç dökülmesi tedavisinde saça dışarıdan uygulanan çeşitli şampuanlar, losyonlar, maskeler ile sonuç alınamadığında saç dökülmesi mezoterapi tedavisi en etkili saç dökülme tedavilerinden biridir.

 

SAÇ MEZOTERAPİSİ NEDİR?

Saç mezoterapisi saçların ihtiyacı olan vitamin, mineral, antioksidan içerikli bitkisel tedavi solüsyonlarının özel iğneler yardımıyla uygulanması yöntemidir.

Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi dışarıdan saça sürülen saç ürünlerine göre daha hızlı, daha etkili olarak saç köklerine nüfus edebilmektedir. Dolayısıyla saça dışardan sürülen tedavilere kıyasla saç dökülmesi mezoterapi tedavisi daha yüksek başarı elde ettirir.

 

SAÇ MEZOTERAPİSİ KAÇ TEDAVİ SEANSI YAPILMALIDIR?

Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi 10 - 14 günde bir olmak üzere 4 - 5 saç mezoterapi seansı gerçekleştirilir. Ardından ayda bir yapılan 3 – 4 devam saç mezoterapi tedavisi ile toplamda 8 seanslık tedavi saç dökülmesini uzun süreli engelleyebilir.

 

SAÇ MEZOTERAPİSİ ACI VERİR Mİ?

Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi özel iğnelerle saçlı deriye uygulanan bir yöntemdir. Günümüzde özel dermapen iğneleme sistemleriyle konforlu, acısız saç dökülmesi mezoterapi tedavisi uygulanması mümkündür.

Dermapen sistemleri ile gerçekleştirilen saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, direkt saça yapılan mezoterapi enjeksiyonları kadar etkili sonuç vermektedir.

 

SAÇ MEZOTERAPİSİ YARARLARI NELERDİR?

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, ölmemiş saç tellerinin sayısını arttırır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, incelmiş saç tellerini kalınlaştırır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, saç parlaklığı sağlar.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, saç tellerini canlı tutarak hızlı saç beyazlamasını yavaşlatır.  

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, saçın dökülme hızını yavaşlatır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi ile daha dolgun daha hacimli saçlara kavuşulur.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi ailesel (androgenetik alopesi) saç dökülmesini yavaşlatarak saçları koruma altına alır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, saçın hızlı uzamasını sağlayarak geç uzama sorununu çözer.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi, boyalar, çıt çıtlar, peruklar, sık fön çektirme ile oluşan saç hasarlanmasını iyileştirerek saçı onarır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi diyet, yoğun stres ve hamilelik sonrası gelişen hızlı saç dökülmeleri ve saç incelmelerinde etkili tedavi sağlar.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi saç ekimi öncesi mevcut saçların korunmasını ve saçların kalitesini arttırmak için kullanılır.

- Saç dökülmesi mezoterapi tedavisi saç ekimi sonrası ekilen saçların güçlenmesini ve hızlı uzamasını sağlayarak saç ekimi başarısını arttırır.

 

 

2017 SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ TEDAVİSİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ, SAÇ DÖKÜLMESİ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ NEDİR?

 

2017 saç mezoterapisi fiyatları, ankara saç mezoterapisi fiyatları, saç için mezoterapi, saç mezoterapisi tedavisi, saç mezoterapisi, ankara saç mezoterapisi, saç dökülmesi mezoterapi tedavisi ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.