Blog

SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ

SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ

              

Sağlıklı parlak, hacimli ve dolgun saçlar iyi bir dış görünüşün ayrılmaz parçasıdır.

 

SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ NEDİR?

Saçlarda incelme, zayıflama, hacim kaybetme ve dökülmenin artması gibi durumlarda saç için mezoterapi uygulaması saç sorununun etkili çözümünü sağlamaktadır.

 

Saç için mezoterapi, direkt saç köklerine uygulanan bir tedavi yöntemidir.

 

Saç için mezoterapide saç köklerindeki bozulmuş kan dolaşımını düzenleyen, saç tellerinin güçlenmesine ve hızlı uzamasına katkı sağlayan birçok vitamin, mineral, büyüme faktörü ve antioksidan maddeler özel iğneler yardımıyla uygulanmaktadır.

 

Özetle saç için mezoterapi saçın beslenmesini sağlayan birçok bitkisel karışım solüsyonların dermapen iğneleme sistemi ve mezoterapi enjeksiyonları ile saç köklerine verilmesi sonucu saçı tedavi etmektedir.

 

SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ FAYDALARI NELERDİR?

- Saç için mezoterapi, androgenetik alopesi (erkek tipi, ailesel) tipi saç dökülmesinde en etkili dermokozmetik uygulamalardan biridir.

- Saç için mezoterapi, canlı olup yavaş uzayan saçların hızlı uzamasını sağlar.

- Saç için mezoterapi, ağızdan alınan saç tedavi destek vitaminlerine kıyasla direk saç köküne uygulandığı için kısa sürede ve daha etkili saç tedavisi sağlar.

- Saç için mezoterapi, mevsim geçişlerinde yaşanan hızlı saç dökülmesinin önüne geçerek saç kalitesini korur.

- Saç için mezoterapi, açılmış, seyrelmiş olan saç köklerinin güçlü saç teli şeklinde tekrar çıkmasını sağlar.

- Saç için mezoterapi, boya, fön ve diğer işlemlerle gelişen saç yıpranmasını tedavi edebilir.

- Saç için mezoterapi, saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerde saç kalitesini korumak ve hatta arttırmak için kullanılan en etkili yöntemdir.

- Saç için mezoterapi, saç ekimi yaptırmış hastaların ekilmiş saç telini kalınlaştırıp kuvvetlendirmek için kullanılarak saç ekim başarısını arttırır.

- Saç için mezoterapi, hamilelik, diyet, yoğun stres sonucu saçta gelişen seyreklik, matlık, hacimsizlik, cansızlık sorununu başarıyla tedavi edebilen bir saç uygulamasıdır.

 

SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ DERMAPEN İLE Mİ YOKSA DİREK ENJEKSİYON İLE Mİ YAPILMASI DAHA ETKİLİDİR?

Saç için mezoterapi uygulaması saç güçlendirici bitkisel kokteylin direk saç köklerine dermapen veya direk enjeksiyon ile yapılmasıdır.

 

Saç için mezoterapide dermapen sistemi daha sık tercih edilmektedir. Dermapenin tercih nedeni; direkt enjeksiyon kadar başarılı sonuç vermesi ayrıca acısız olması ve saç köklerindeki kan dolaşımını arttırabilmesidir.

 

 

2017 SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI, SAÇ İÇİN MEZOTERAPİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ TEDAVİSİ, SAÇ MEZOTERAPİSİ, ANKARA SAÇ MEZOTERAPİSİ, SAÇ DÖKÜLMESİ MEZOTERAPİ TEDAVİSİ NEDİR?

 

2017 saç mezoterapisi fiyatları, ankara saç mezoterapisi fiyatları, saç için mezoterapi, saç mezoterapisi tedavisi, saç mezoterapisi, ankara saç mezoterapisi, saç dökülmesi mezoterapi tedavisi ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.