Blog

SİVİLCE İZLERİNİN GİDERİLMESİNDE HANGİ LAZER SEÇENEKLERİ ETKİLİ TEDAVİ SAĞLAR?

SİVİLCE İZLERİNİN GİDERİLMESİNDE HANGİ LAZER SEÇENEKLERİ ETKİLİ TEDAVİ SAĞLAR?

 

 

Sivilce (akne) izleri yüzün pürüzsüz görünümüne gölge düşüren en önemli cilt rahatsızlıklarının başında yer alır. Sivilce (akne) izleri geçmişte yaşanmış sivilcelerin (akne) ciltte yarattığı travmaya bağlı olarak gelişmektedir. Sivilce (akne) izlerini genellikle kırmızı bazen de kahverengi renkte deriden çökük (çukurumsu) olarak izlemekteyiz.

 

Kişilerin sürekli yüzünü kapatmak, makyaj yapmak zorunda kalmasına neden olan sivilce (akne) izi sorununu yeni teknolojik lazer sistemleri ile başarıyla tedavi etmekteyiz.

 

 

ANKARA SİVİLCE İZLERİNİ HANGİ LAZER ÇEŞİTLERİ TEDAVİ EDEBİLİR?

 

- Fraksiyonel CO2 lazer ile cilt soyma

- Q switch ND-Yag lazer (Karbon Peeling) ile sivilce lekesi tedavisi

 

ANKARA FRAKSİYONEL CO2 LAZER İLE SİVİLCE İZİ NASIL TEDAVİ EDİLİR?

 

Fraksiyonel CO2 lazer sistemleri sivilce izlerinin tedavisinde en etkili sonucu verebilen son teknolojik lazer sistem seçeneğidir. Fraksiyonel CO2 lazer ile sivilce izlerinin bulunduğu cilt kontrollü olarak mikro boyutlarda soyulur. Ayrıca sivilce izlerinin altındaki cilt dokusuna ulaşan lazer ışığı sayesinde cilt yenilenir. Cilt yenilenmesini sağlayan kolajen lifleri Fraksiyonel karbondioksit lazer ışığı sayesinde yoğun miktarda yeniden üretilir.

 

Fraksiyonel CO2 lazerin bu etkileri sayesinde;

 

- Fraksiyonel co2 lazer​ ile sivilce izlerinin çapı küçülür.

- CO2 lazer tedavisi ile sivilce izlerinin derin çukurları yüzeyelleşir.

- Ankara fraksiyonel co2 lazer ile sivilce izlerinin lekeleri giderilir.

- Ankara fraksiyonel lazer ile geniş gözenekler sıkılaştırılır.

 

ANKARA SİVİLCE İZİ LEKELERİ Q SWİTCH ND-YAG LAZER İLE NASIL TEDAVİ EDİLİR?

 

Yüzde gelişen kahverengi görünümdeki sivilce lekeleri günümüzde son teknolojik sistemler olan Q switch Nd-yag lazer ile tedavi edilebilmektedir. Q switch Nd-yag lazer ile gerçekleştirilen Karbon Peeling tedavisi 4 – 6 seans uygulandığında sivilce izi lekelerini %30 - %70 oranında tedavi edebilme başarısı gösterir.

 

Karbon Peeling ile sivilce izi lekeleri tedavisi 10 – 14 günde bir gerçekleştirilebilmektedir. Karbon Peeling her mevsim yapılabilen güvenli bir tedavi seçeneğidir.

 

ANKARA FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ, ANKARA FRAKSİYONEL CO2 LAZER, ANKARA FRAKSİYONEL LAZER ÜCRETLERİ NEDİR? 

 

Fraksiyonel co2 lazer fiyatları, fraksiyonel lazer ücretleri, ankara fraksiyonel lazer fiyatları, fraksiyonel karbondioksit lazer ücretleri, Ankara fraksiyonel co2 lazer fiyatları, fraksiyonel co2 lazer​, co2 lazer tedavisi, fraksiyonel lazer tedavisi ile ilgili sorularınız için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.