Uygulamalar

GELİNLER İÇİN DÜĞÜN ÖNCESİ CİLT BAKIMI

GELİNLER İÇİN DÜĞÜN ÖNCESİ CİLT BAKIMI

 

 

Her gelin düğün gününde güzel olmak ister. Dermatolojik anlamda güzellik anlayışımız; ışıl ışıl, parlak, canlı, gergin, sıkı, pürüzsüz ve kırışıksız yani sağlıklı bir cilde sahip olunmasıdır.

 

 

 

 

Gelinlere Özel Cilt Bakımları;

 

- Botoks etkili cilt bakımı

- Cilt Yenileyici ve Canlandırıcı Bakım

- Yağlı Cilt Bakımı

- Akneli Cilt Bakımı

- Hassas Cilt Bakımı

- Leke Giderici (Whitening) Cilt Bakımı

- Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı) Cilt Bakımı

- Göz Çevresi Cilt Bakımı 

- Geniş Gözenekler İçin Cilt Bakımı 

 

Düğün günü için yapılan hazırlıklardan bir tanesi de cildin düğüne hazırlanmasıdır. Gelini güzel gösteren gelinliği ile birlikte özenli yapılmış makyajıdır. Sağlıklı bir cilt başarılı makyajın anahtarıdır.

 

Öncelikle cildin dermatolojik muayenesi yapılarak gelinin cilt bakımı veya bakımları kararlaştırılır. Gelin makyajının en önemli püf noktası göz makyajıdır. Göz etrafındaki cilt sorunları düğünden önce tedavi edilmelidir. Gelinler için özel botoks etkisi gösteren anti-aging göz bakımları sık tercih edilmektedir. Ayrıca yüzdeki lekeler cilt ışıltısını maskeler. Karbon peeling gibi yaz mevsiminde de yapılabilen cilt bakımları gelin cildinin parlak ve ışıltılı olmasını sağlayabilir. Yüzdeki geniş gözenekler, siyah noktalar, sivilceler de düğün günü gelini mutsuz edebilmektedir. Karbon peeling, Led maske ve akne bakımları ile yağlı cilt sorunları çözüme kavuşturulabilir.

 

Düğünden 1 ay önce başlanan cilt bakımı uygulamaları ile gelin düğün gününde sağlıklı ve arzu ettiği cilt görünümüne rahatlıkla kavuşabilir.